array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X

joanna michałowska projektant ogrodówNazywam się Joanna Michałowska i jestem projektantem ogrodów. Działam na terenie całej Polski. Stacjonarnie projektuję i zakładam ogrody w Lublinie, a także wykonuję projekty ogrodów online.

Moja historia

Miłość do roślin zaszczepiła we mnie mama. To dzięki niej jako nastolatka postanowiłam projektować ogrody. Trwam przy tej myśli już ponad połowę swojego życia!

Strefa Zieleni

Najpierw ukończyłam kierunkowe studia na Uniwersytecie w Lublinie, później kolejne w Krakowie. Doszkalałam się na licznych kursach ogrodniczych. Pracowałam w szkółce roślin i firmach ogrodniczych. W końcu założyłam własną działalność – Strefa Zieleni.

Już od ponad 11 lat zajmuje się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów.

Wyspecjalizowałam się w projektach rodzinnych ogrodów przydomowych, do których często projektuję także podjazdy i ogrodzenia.

Projektowanie ogrodów - Lublin i okolice Profesjonalne projektowanie ogródów z kompleksową realizacją. Strefa Zieleni - napisz lub zadzwoń. tel: 884 977 955 kontakt@strefa-zieleni.eu

Projektowanie ogrodów Lublin

4.7/5 - (12 votes)

Darmowa wycena

Wycena projektu Twojego ogrodu jest bezpłatna. Podając informacje o swojej działce nawiążemy bezpośredni kontakt i dowiesz się, jaka będzie przybliżona cena projektu ogrodu. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.