array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X

projektant ogrodów joanna michałowska lublinJoanna Michałowska – Projektant ogrodów w Strefa Zieleni

mgr inż. Ogrodnictwa ze specjalizacją w Terenach Zieleni (UP Lublin)
Podyplomowe Studia Kształtowania i Pielęgnacji Terenów Zieleni (UR Kraków)

Historia powstania firmy Strefa Zieleni

Gdy zasiejesz w dziecku ziarno pasji, pielęgnowane – pięknie wyrośnie i zaowocuje w przyszłości. Tak właśnie było w moim przypadku.

Jako nastolatka pomagałam mamie w pielęgnowaniu ogrodu. To właśnie ona zaszczepiła we mnie miłość do ogrodów, która przerodziła się w pracę.

Po zakończonych studiach było mi wciąż mało! Praca w firmach projektowych, ukończone kursy i szkolenia pozwoliły z odwagą otworzyć własną firmę.

Od 2011 roku skupiam się na projektach rodzinnych ogrodów przydomowych, do których często projektuję także podjazdy i ogrodzenia. Współpracuję z zaufanymi firmami wykonawczymi, a realizowane projekty ogrodów mogę objąć nadzorem wykonawczym.

Obszar działania: Projektowanie ogrodów Lublin | Projektowanie ogrodów Warszawa | Projektowanie ogrodów przez internet

Dlaczego warto mnie wybrać?

Potrzeby Twoje i Twoich najbliższych są dla mnie priorytetem. Uwzględniając możliwości jakie daje przestrzeń, tworzę praktyczne i funkcjonalne układy, wyróżniające się wyjątkową estetyką. Niezależnie od skali projektu ogrodu.

A wszystko zaczyna się od rozmowy! Współpracując z ponad setką rodzin opracowałam model twórczy, który po prostu działa! To wszystko dzięki połączeniu wiedzy i ponad 12-letniego doświadczenia.

Ukończone kursy i szkolenia

  1. Konferencja naukowa pt. Ożywić ściany – ogrody wertykalne jako nowoczesny element przestrzeni miejskiej; Lublin, 4 grudzień 2015
  2. Seminarium pt. Trawniki w mieście – Piękna zieleń przez cały rok; Lublin, 18 listopad 2016
  3. Certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu projektowania i montażu systemów automatycznego nawadniania firmy Hunter; Gdańsk, 5 marzec 2021
  4. Szkolenie na temat: Metody biologiczne w ochronie roślin; Poznań 23 czerwiec 2022

4.9/5 - (136 votes)

Darmowa wycena

Wycena projektu Twojego ogrodu jest bezpłatna. Podając informacje o swojej działce nawiążemy bezpośredni kontakt i dowiesz się, jaka będzie przybliżona cena projektu ogrodu. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.