array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X
Strefa Zieleni > Realizacje > Klasyczny ogród swobodny bezobsługowy Smugi

Klasyczny ogród swobodny bezobsługowy Smugi

Klasyczny ogród swobodny bezobsługowy Smugi
Joanna Michałowska lut 27, 2023

Ogród w stylu klasycznym objęty całoroczną pielęgnacją. W ciągu kilku lat współpracy w ogrodzie wprowadzono kilka zmian.

Duży trawnik to przestrzeń do zabawy dla dzieci. Kamienna ścieżka z piaskowca prowadzi do zacisznego kącika wypoczynkowego, ukrytego wśród roślin. Kamień pojawia się też w postaci obrzeży rabaty i niewielkiego murku na końcu ogrodu. Dzięki temu całe założenie jest spójne.

Dobór gatunkowy opiera się na naprzemiennym zastosowaniu roślin zimozielonych i licznych krzewów o ozdobnych liściach czy kwiatach. Ogród wygląda więc atrakcyjnie przez cały rok i jest niemalże bezobsługowy.

Lokalizacja: Smugi

Powierzchnia działki: ok.1700 m2

Projektowanie ogrodów - Smugi i okolice Profesjonalne projektowanie ogródów z kompleksową realizacją. Strefa Zieleni - napisz lub zadzwoń. tel: 884 977 955 kontakt@strefa-zieleni.eu

Galeria zdjęć ogrodu klasycznego w Smugach

Oceń realizację:

5/5 - (1 vote)

Darmowa wycena

Wycena projektu Twojego ogrodu jest bezpłatna. Podając informacje o swojej działce nawiążemy bezpośredni kontakt i dowiesz się, jaka będzie przybliżona cena projektu ogrodu. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.