array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X
Strefa Zieleni > Realizacje > Mały ogród minimalistyczny w centrum Lublina

Mały ogród minimalistyczny w centrum Lublina

Mały ogród minimalistyczny w centrum Lublina
Joanna Michałowska lut 27, 2023

Mimo swojej niewielkiej powierzchni (główna część ogrodu to 150m2) i trudnej lokalizacji w samym centrum miasta Lublin, ogród jest pełną zieleni oazą spokoju.

Minimalistyczny styl ogrodu bazuje na zimozielonych ścianach z bluszczu i ogromnych różanecznikach. Uzupełniają je nawierzchnie z pięknego drewna, granitu i wypielęgnowany trawnik. W bardzo delikatny sposób pojawia się tu sezonowość: kwitną rododendrony, hortensje i rośliny w donicach.

Mocnym akcentem w zaprojektowanym ogrodzie jest strefa jadalniana. Nietypowe zadaszenie stołu to dwa platany w tworzące naturalny parasol. Równowagą dla niego jest nowoczesny zbiornik wodny znajdujący się po przeciwnej stronie ogrodu.

Lokalizacja: Lublin
Powierzchnia działki: 530 m2

Projektowanie ogrodów - Lublin i okolice Profesjonalne projektowanie ogródów z kompleksową realizacją. Strefa Zieleni - napisz lub zadzwoń. tel: 884 977 955 kontakt@strefa-zieleni.eu

Galeria zdjęć ogrodu minimalistycznego w centrum Lublina

Zobacz także: Projektowanie ogrodów Lublin | Zakładanie ogrodów Lublin | Pielęgnacja ogrodów Lublin | Systemy nawadniające Lublin

Oceń realizację:

5/5 - (1 vote)

Darmowa wycena

Wycena projektu Twojego ogrodu jest bezpłatna. Podając informacje o swojej działce nawiążemy bezpośredni kontakt i dowiesz się, jaka będzie przybliżona cena projektu ogrodu. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.