array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X
Strefa Zieleni > Realizacje > Ogród bukszpanowych kul w Abramowicach

Ogród bukszpanowych kul w Abramowicach

Ogród bukszpanowych kul w Abramowicach
Joanna Michałowska lut 27, 2023

Plan ogrodu w Abramowicach jest bardzo prosty i opiera się na nasadzeniach wzdłuż granic działki i przy tarasie. Centrum ogrodu to duży rekreacyjny trawnik, który przez lata wciąż zmienia swoją funkcję. Początkowo był to plac zabaw dla dzieci, po 11 latach ogród przeszedł dużą metamorfozę i powstała w nim strefa spa, palenisko i duży taras.

To co jest stałe w założeniu ogrodu to motyw kuli. Bukszpany, derenie, klony, miłorzęby i wiele innych roślin jest strzyżona, bądź naturalnie przyjmuje ten właśnie kształt. Przełamują go zwiewne trawy i kwitnące krzewy. Dzięki temu ogród ma swobodny charakter z nowoczesnymi akcentami.

Lokalizacja: Abramowice

Powierzchnia działki: 1200 m2

Projektowanie ogrodów - Abramowice i okolice Profesjonalne projektowanie ogródów z kompleksową realizacją. Strefa Zieleni - napisz lub zadzwoń. tel: 884 977 955 kontakt@strefa-zieleni.eu

koncepcja ogrodu bukszpanowych kul

Koncepcja zagospodardowania ogrodu: Realizacja Strefa-Zieleni.eu

Galeria zdjęć ogrodu bukszpanowych kul w Abramowicach

Oceń realizację:

5/5 - (1 vote)

Darmowa wycena

Wycena projektu Twojego ogrodu jest bezpłatna. Podając informacje o swojej działce nawiążemy bezpośredni kontakt i dowiesz się, jaka będzie przybliżona cena projektu ogrodu. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.