array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X
Strefa Zieleni > Realizacje > Ogród na tarasie z widokiem na centrum miasta Lublin

Ogród na tarasie z widokiem na centrum miasta Lublin

Ogród na tarasie z widokiem na centrum miasta Lublin
Joanna Michałowska lut 27, 2023

Zieleń, którą mieliśmy przyjemność pielęgnować jest założona na tarasie jednego z biurowców w centrum miasta Lublin. Ogród w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i geometrycznym jednocześnie.

Leżaki, które są do dyspozycji pracowników można ustawić w pełnym słońcu lub częściowym zacienieniu ażurowej pergoli. Szklane bariery nie zakłócają pięknego widoku na panoramę miasta. Na tarasie znajduje się także kuchnia wykończona gabionami i stalą corten.

Zastosowane rośliny równoważą surowy wystrój założenia. Idealnie przystrzyżone trawniki wprowadzają spokój w panującym dookoła zgiełku miasta. Oszczędność barw (odcienie żółci, fioletu i zieleni) ma tu także swoje uzasadnienie.

Lokalizacja: Lublin

Powierzchnia tarasu: 630 m2

Projektowanie ogrodów - Lublin i okolice Profesjonalne projektowanie ogródów z kompleksową realizacją. Strefa Zieleni - napisz lub zadzwoń. tel: 884 977 955 kontakt@strefa-zieleni.eu

Galeria zdjęć ogrodu na tarasie z widokiem na centrum miasta Lublin

Zobacz także: Projektowanie ogrodów Lublin | Zakładanie ogrodów Lublin | Pielęgnacja ogrodów Lublin | Systemy nawadniające Lublin

Oceń realizację:

5/5 - (2 votes)

Darmowa wycena

Wycena projektu Twojego ogrodu jest bezpłatna. Podając informacje o swojej działce nawiążemy bezpośredni kontakt i dowiesz się, jaka będzie przybliżona cena projektu ogrodu. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.