array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X
Strefa Zieleni > Realizacje > Ogród w stylu klasycznym w Dysie

Ogród w stylu klasycznym w Dysie

Ogród w stylu klasycznym w Dysie
Joanna Michałowska lut 27, 2023

W ogrodzie w Dysie rozpoczęto od modernizacji części istniejącego założenia. Od tamtej pory jest pod stałą opieką pielęgnacyjną.

Ogród w klasycznym stylu ze swobodnym kształtem rabat. Mimo że ogród zajmuje średnią powierzchnię, to mieści naprawdę dużo elementów. Znajdują się tu niewielkie oczko wodne, duża altana, ognisko, zielnik i miejsce na basen ogrodowy.

Mieszane nasadzenia dają ozdobny efekt przez cały rok. Znajdziemy tu wyższe drzewa iglaste i niższe liściaste. Kolejne piętro budują zimozielone jałowce i cyprysiki oraz kwitnące róże, hortensje oraz zwiewne trawy ozdobne. Wszystko uzupełniają barwne byliny.

Lokalizacja: Dys

Powierzchnia działki: 1100 m2

Projektowanie ogrodów - Dys i okolice Profesjonalne projektowanie ogródów z kompleksową realizacją. Strefa Zieleni - napisz lub zadzwoń. tel: 884 977 955 kontakt@strefa-zieleni.eu

Galeria zdjęć ogrodu w stylu klasycznym w Dysie

Oceń realizację:

5/5 - (1 vote)

Darmowa wycena

Wycena projektu Twojego ogrodu jest bezpłatna. Podając informacje o swojej działce nawiążemy bezpośredni kontakt i dowiesz się, jaka będzie przybliżona cena projektu ogrodu. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.