array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X
Strefa Zieleni > Realizacje > Ogród z dużym trawnikiem w Lublinie

Ogród z dużym trawnikiem w Lublinie

Ogród z dużym trawnikiem w Lublinie
Joanna Michałowska lut 27, 2023

Projekt ogrodu miejskiego w Lublinie zakładał wyznaczenie możliwie jak największego trawnika z przeznaczeniem dla dzieci. Rabaty przyklejono więc blisko granic działki dbając o to, by były jak najbardziej atrakcyjne z perspektywy okien w domu. Dzięki temu zarówno dorośli jak i najmłodsi mieszkańcy mogli w pełni korzystać ze swojej zielonej przestrzeni.

Różnorodne nasadzenia są ozdobne przez cały rok. Projektowane drzewa swoim pokrojem i siłą wzrostu idealnie pasują do wąskich przestrzeni. Uzupełnieniem nasadzeń są rośliny w ozdobnych donicach.

Dbałość o ogród ułatwiają system nawadniający i robot koszący.

Lokalizacja: Lublin

Powierzchnia: 490 m2

Projektowanie ogrodów - Lublin i okolice Profesjonalne projektowanie ogródów z kompleksową realizacją. Strefa Zieleni - napisz lub zadzwoń. tel: 884 977 955 kontakt@strefa-zieleni.eu

Galeria zdjęć ogrodu z dużym trawnikiem w Lublinie

Zobacz także: Projektowanie ogrodów Lublin | Zakładanie ogrodów Lublin | Pielęgnacja ogrodów Lublin | Systemy nawadniające Lublin

Oceń realizację:

5/5 - (1 vote)

Darmowa wycena

Wycena projektu Twojego ogrodu jest bezpłatna. Podając informacje o swojej działce nawiążemy bezpośredni kontakt i dowiesz się, jaka będzie przybliżona cena projektu ogrodu. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.