array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X
Strefa Zieleni > Realizacje > Ogród z oczkiem wodnym w Lublinie

Ogród z oczkiem wodnym w Lublinie

Ogród z oczkiem wodnym w Lublinie
Joanna Michałowska lut 27, 2023

Część ogrodu w Lublinie powstała na szkielecie dawnego założenia. Jego przebudowa i zaprojektowanie przylegającej do niego nowej działki było dużym wyzwaniem.

Powstał rezydencjonalny podjazd, któremu towarzyszą strzyżone, zimozielone kule. Po dawnym oczku wodnym został tylko kształt. Jego nowa aranżacja całkowicie odmieniła tą część ogrodu.

Mocno rozrośnięte rośliny przesłaniały duże przeszklenia salonu. Zdecydowano się na mocne cięcia formujące na kształt drzewek bonsai. Dzięki temu do domu wpuszczono światło, które ożywiło całą przestrzeń.

Duża część ogrodu jest typowo użytkowa. Znajdują się tam drzewka owocowe i warzywnik ze szklarnią oraz wiata i domek narzędziowy.

Lokalizacja: Lublin

Powierzchnia działki: 2000 m2

Projektowanie ogrodów - Lublin i okolice Profesjonalne projektowanie ogródów z kompleksową realizacją. Strefa Zieleni - napisz lub zadzwoń. tel: 884 977 955 kontakt@strefa-zieleni.eu

Galeria zdjęć ogrodu z oczkiem wodnym w Lublinie

Zobacz także: Projektowanie ogrodów Lublin | Zakładanie ogrodów Lublin | Pielęgnacja ogrodów Lublin | Systemy nawadniające Lublin

Oceń realizację:

5/5 - (1 vote)

Darmowa wycena

Wycena projektu Twojego ogrodu jest bezpłatna. Podając informacje o swojej działce nawiążemy bezpośredni kontakt i dowiesz się, jaka będzie przybliżona cena projektu ogrodu. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.