array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X
Strefa Zieleni > Realizacje > Kwitnący ogród angielski w Marysinie

Kwitnący ogród angielski w Marysinie

Kwitnący ogród angielski w Marysinie
Joanna Michałowska lut 27, 2023

Przygoda z ogrodem w Marysinie zaczęła się od renowacji oczka wodnego, później przyszedł czas na kolejne modernizacje i stałą pielęgnację ogrodu.

Swobodny układ rabat stylizowanych na angielskie założenia. Duża ilość bylin daje efekt ogrodu kwitnącego przez cały sezon. To nie znaczy, że w ogrodzie nie ma wysokich roślin. Znajdziemy to wiele drzew i wysokich krzewów. Umiejętne dobrane i odpowiednio przycinane pięknie zamykają ogród i łagodzą dość dużą bryłę domu usytuowanego na środku działki.

Oczko wodne otoczone zielenią przylega do dużego tarasu niemalże się w niego wtapiając. Dzięki temu powstaje przestrzeń, w której można odpocząć i zrelaksować się.

Projektowanie ogrodów - Marysin i okolice Profesjonalne projektowanie ogródów z kompleksową realizacją. Strefa Zieleni - napisz lub zadzwoń. tel: 884 977 955 kontakt@strefa-zieleni.eu

Lokalizacja: Marysin

Powierzchnia działki: 1600 m2

Galeria zdjęć ogrodu angielskiego w Marysinie

Oceń realizację:

5/5 - (1 vote)

Darmowa wycena

Wycena projektu Twojego ogrodu jest bezpłatna. Podając informacje o swojej działce nawiążemy bezpośredni kontakt i dowiesz się, jaka będzie przybliżona cena projektu ogrodu. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.