array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X
Strefa Zieleni > Blog > Ogród > Firma ogrodnicza w Lublinie – jaką najlepiej wybrać?

Firma ogrodnicza w Lublinie – jaką najlepiej wybrać?

Firma ogrodnicza w Lublinie – jaką najlepiej wybrać?
Joanna Michałowska sty 17, 2023

Potrzebujesz pomocy do prac w lubelskim ogrodzie? Na rynku znajdujesz wiele firm ogrodniczych z Lublina i okolic, i nadal nie wiesz którą wybrać? Nie wiesz komu możesz zaufać? W kilku poradach podpowiemy Ci, na co warto zwrócić uwagę.

Komunikacja

Podczas pierwszej rozmowy jesteś w stanie dowiedzieć się bardzo dużo na temat danej firmy ogrodniczej. Na początek zwróć jednak uwagę na sam styl rozmowy. Jeżeli nie możesz zrozumieć osoby, z którą rozmawiasz; jeżeli ktoś nie potrafi odpowiedzieć na Twoje pytania lub dziwnie się zachowuje; zastanów się: czy chcesz podjąć z nim współpracę?

Twoje potrzeby na pierwszym miejscu

Jeśli ogrodnik / projektant architektury nie słucha jakie masz potrzeby, tylko ma swoją wizję na Twój ogród – nie podejmuj z nim współpracy. Może mieć inny pomysł na rozwiązanie Twojego problemu, tylko pamiętaj: to Ty będziesz korzystać ze swojego ogrodu i to Tobie ma się on podobać. W tym wypadku trzeba tylko pamiętać o działaniu zgodnie ze sztuką ogrodniczą.

Strefa Zieleni - Joanna Michałowska Zaufana i uczciwa firma ogrodnicza z Lublina - napisz lub zadzwoń. tel: 884 977 955 kontakt@strefa-zieleni.eu

Cennik usług ogrodniczych – Lublin

Wykształcenie

Oczywiście nie jest to wymóg konieczny. Natomiast łatwiej jest zaufać osobie, która ma odpowiednie kwalifikacje, kursy i szkolenia. Jeśli nie właściciel firmy, to przynajmniej osoba odpowiadająca za wykonywane prace powinna być w tym zakresie kompetentna.

Doświadczenie

Czym jest wiedza bez praktyki? Umiejętności zdobywane podczas pracy są bezcenne. O doświadczeniu świadczą między innymi referencje i polecenia od innych klientów.

Umowa

Umowa to oczywiście podstawa do rozliczeń z wykonanych prac. Taki dokument pozwala łatwo zweryfikować poprawność zakresu realizacji zlecenia. Jest dla obu stron także oczywistym zabezpieczeniem.

Cena

Jest to niewątpliwie bardzo ważny element. Zastanówmy się jednak czy najważniejszy? Często kusi nas atrakcyjna oferta. Pamiętajmy wtedy, że niskie koszty mogą wiązać się ze słabą jakością usług i zastosowaniem gorszych materiałów. Czy takiego efektu oczekujemy? Sprawdź cennik projektowania ogrodów.

Strona internetowa / media społecznościowe

W dzisiejszych czasach to pewnego rodzaju wizytówka. Tu możemy zapoznać się z dokładną ofertą firmy. Oglądając portfolio/zdjęcia z realizacji zobaczymy i wstępnie ocenimy prace danej firmy. Niejednokrotnie na stronie udostępniane są także opinie od klientów. Sama budowa strony może też wiele zasugerować – bałagan i chaos może przekładać się także na współpracę.

Pamiętajmy o tych kilku aspektach decydując się na współpracę z jakąkolwiek firmą, nie tylko ogrodniczą. Wtedy powinno nam być łatwiej podjąć dobrą decyzję.

5/5 - (1 vote)

Inni czytali również:

Joanna Michałowska sty 18, 2023
Trawnik z rolki czy z siewu? Zalety i wady

Trawnik z rolki czy z siewu? Zalety i wady

W dzisiejszym poradniku podpowiemy, co jest lepsze: trawnik z rolki czy z siewu? Omawiamy korzyści i minusy obydwu rozwiązań. Zapraszamy do lektury.

więcej
Joanna Michałowska sty 18, 2023
Co najlepsze na żywopłot zamiast tui?

Co najlepsze na żywopłot zamiast tui?

Co najlepsze na żywopłot? Zanim przejdziemy do wykazu roślin żywopłotowych poznajmy rodzaje żywopłotów, jakie możemy zastosować w przydomowym ogrodzie.

więcej
Joanna Michałowska sty 18, 2023
Jakie rośliny do ogrodu? Żelazne zasady

Jakie rośliny do ogrodu? Żelazne zasady

Wybór roślin do ogrodu to chyba najbardziej wyczekiwany etap projektowania ogrodu. Jest przecież tyle pięknych roślin, które chcemy mieć u siebie. I tu pojawia się mała pułapka. Na dużych powierzchniach ogrodowych możemy oczywiście zaszaleć, ale ...

więcej
Joanna Michałowska sty 18, 2023
Miejsce na palenisko w ogrodzie. Przepisy, budowa, aranżacja

Miejsce na palenisko w ogrodzie. Przepisy, budowa, aranżacja

Jak dobrze zaaranżować palenisko w ogrodzie? Pomysłów jest wiele, możemy je wykonać z metalu, kamienia czy cegły. Zanim przystąpisz do budowy paleniska posłuchaj kilku rad i podpowiedzi! Ważne są także kwestie prawne, o których musisz wiedzieć.

więcej

Darmowa wycena

Wycena projektu Twojego ogrodu jest bezpłatna. Podając informacje o swojej działce nawiążemy bezpośredni kontakt i dowiesz się, jaka będzie przybliżona cena projektu ogrodu. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.